Warning: Use of undefined constant HTTP_HOST - assumed 'HTTP_HOST' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/www/18429/drogerie-pro-zivot_cz/www/wp-config.php on line 23

Warning: Use of undefined constant HTTP_HOST - assumed 'HTTP_HOST' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/www/18429/drogerie-pro-zivot_cz/www/wp-config.php on line 24
Odkud se berou peníze | Drogerie pro život UA-91637264-1

O ČEM TO JE:

  • naprostá svoboda
  • jen vy rozhodujete na kolik plynu pojedete
  • systém, ověřený praxí, který zaručí lehkou upochopitelnost pro každého
  • sytém, který plní funkci automatizace. Tzn. část práce přebírá za vás

O ČEM TO NENÍ:

  • žádné zvonění na zvonky domů
  • žádné tahání zboží sem a tam
  • žádné vnucování čehosi předraženého
  • žádné poplatky
  • žádné povinnosti
  • žádný "instantní" návod na rychlé zbohatnutí

Odkud se berou peníze?

Tento systém funguje na principu tzv. síťového marketingu. Výrobce nebo dodavatel služeb či zboží vytváří dodavatelské podmínky pro samostatné podnikání svých distributorů. Ti na základě toho mohou zprostředkovat příležitost stát se distributory dalším lidem, a tak vzniká víceúrovňová odběratelská struktura (síť). Více na Wikipedii.

Peníze ušetřené za platby hypermarketům, velkoobchodním skladům, marže maloobchodu a platby za dopravu z jednoho skladu do dalšího, které se ve výsledku promítnou do celkové ceny výrobku, se mohou investovat do distributorů při cestě výrobku od výrobce přímo k distributorovi.

Letadlo?

Kdy poznáte, že se jedná o podvod?

Nelegální systém víceúrovňového podnikání poznáte tak, že vlastně za vaše peníze nedostanete reálný produkt. Např. zaplatíte vstupní poplatek a máte shánět další lidi, kteří též jen zaplatí vstup, a nikdo nemá šanci za svoje peníze dostat nějaké zboží či službu odpovídající hodnoty.

 

Naproti tomu legální systémy mají k prodeji skutečný produkt nebo službu a peníze na provize se berou právě z prodeje.

Lidé už mají plné zuby nevyvážených pracovních situací, které je okrádají o rodiný život. Síťový marketing se jeví jako poslední reálná příležitost, jak může v systému svobodného podnikání průměrný člověk dosáhnout finanční nezávislosti bez nutnosti velkého kapitálu.

Randy GageProvokativní a inovativní multimilionář, motivační řečník a autor v oblasti Síťového marketingu, Motivace a Prosperity.

Už se ti v normálním zaměstnání stalo, že za tebou přišel tvůj ředitel a po pozdravu ti řekl, že se strašně těší na chvíli, kdy budeš na jeho místě? Že ti to moc přeje a že ti bude ze všech sil pomáhat, abys ty, zrovna ty, byl co nejdříve na jeho místě? Řekl ti také, že tě za to ještě odmění? U nás se to stává každý den.

Úryvek z knihy Ivo Tomana Jak začít multilevelmarketing Strašák nebo příležitost?Ivo Toman, autor několika bestsellerů v ČR i na Slovensku a uznávaný školitel osobního rozvoje.