Warning: Use of undefined constant HTTP_HOST - assumed 'HTTP_HOST' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/www/18429/drogerie-pro-zivot_cz/www/wp-config.php on line 23

Warning: Use of undefined constant HTTP_HOST - assumed 'HTTP_HOST' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/www/18429/drogerie-pro-zivot_cz/www/wp-config.php on line 24
Kdo jsem a co dělám | Drogerie pro život UA-91637264-1
Bc. Helena Šimánková
Bc. Helena Šimánková
TOP manažerka Eurona by Cerny

Nikdy jsem se nepohybovala v obchodní sféře a ani by mě nenapadlo, že bych byla schopná se uživit jinak než v klasickém zaměstnání. Euronu jsem si našla sama při mateřské dovolené s první dcerou. Laurince byl rok a něco, a mě už zoufale chyběl kontakt s vnějším světem. Přes internet jsem se sama zaregistrovala, a po té mi volala má sponzorka Kristina. K mému vlastnímu překvapení mě dokázala dostat na biojarmark postavit se za stánek. Tehdy asi nastal první průlom, protože na konci jsem dostala na ruku peníze za prodané zboží. To mě úplně nadchlo. Dokonce tak, že o měsíc později jsem se já! svojí tehdejší stydlivostí pořádala prezentaci Eurony na výstavě Moderní žena. Vůbec nebyla úspěšná, neměla jsem žádné zkušenosti a výtěžek z prodeje nepokryl ani náklady. Přesto to byla ta snad ta nejlepší investice, jakou jsem udělala. Jednak se některé zákaznice do dvou let staly pravidelnými zákaznicemi, a dokonce pár z nich i aktivními poradkyněmi. A druhak to byla pro mě slušná škola života. Otrkala jsem se a nabrala vítr do plachet sebevědomí. To, co mě jindy brzdilo nebo na co jsem raději použila manžela (objednání pizzy) nyní bylo výzvou, kterou mě bavilo a baví překonávat. Navíc mě úplně nadchlo, že fungoval nejen Sprej na skvrny, který jsem si koupila jako jeden z prvních výrobků, ale i každý další výrobek byl fungující bez výhrad. Odtud už byl jen krůček k tomu chtít se podělit se světem o vlastní zážitky. Vybudovala jsem si fungující supinu a co mě nejvíc hřeje u srdce..Když vidím, jak stejně nesmělé ženy, jako tehdy já, postupně rozkvétají. Přímo úměrně s jejich sebevědomím roste i jejich výdělek. Mění jim to životy. Jsou spokojenější mámy, nezávislé na přídavcích od státu, na manželově výplatě. Ví, že pokud se rozhodnou do toho jít naplno, můžou zůstat s dětmi doma a nečekat, zda jim náhodou bude zaměstnavatel držet místo. "Když je spokojená máma, je spokojená celá rodina." Pojďme společně zlepšit svůj svět!

Již žádné přesčasy navíc. Žádné víkendy v práci.

Udělejte něco pro sebe a splňte si při tom své sny.

Jak to funguje?

Eurona by Cerny je český výrobce, který už 14 let vyrábí ekologicky šetrnou drogerii.

Firma funguje na vlně čisté filozofie a stojí si za kvalitou svých výrobků. Podporuje svoje zákazníky a poradce.

V oblasti spolupráce dává obrovskou svobodu. Bez poplatků a jiných povinností dostanete maximální podporu ruku v ruce s výrobky, které opravdu fungují a ušetří vám spoustu času a peněz.

Hledám lidi, kteří přemýšlí podobně jako já.

Tzn., že mají rádi svůj čas a věnují ho raději své rodině než zaměstnavateli. Rádi komunikují a nebojí se vyzkoušet něco nového. Chtějí něco změnit. Jít vstříc své spokojenosti. Nechtějí čekat, až se něco změní samo.

Není jim lhostejné, že se ničí příroda, že se ničí životní prostředí.  Proč to dělat, když to jde i jinak. Proč si ničit životní prostředí dalšími zbytečnými chemikáliemi, když máme výrobky, které přírodě vůbec nevadí, protože o nich za 28 dní ani neví.